Przejdź do treści

NASZA NOWA KOLEKCJA NA 2018 ROK - Le Frou Frou

NASZA NOWA KOLEKCJA NA 2018 ROK

NASZA NOWA KOLEKCJA NA 2018 ROK

Ponieważ nie jesteśmy typowym salonem sukien ślubnych, sklepem, gdzie sprzedaje się gotowy produkt, tylko projektujemy i szyjemy na indywidualne zamówienie, co roku staramy się przedstawić kilka modeli,  aby zainspirować nasze klientki i pokazać im gamę naszych możliwości. Nie jest to ostateczna oferta, a jedynie kilka propozycji, wybranych z szerokiej palety trendów na nadchodzący sezon 2018.

Tym razem zdecydowałyśmy się na wykonanie do naszego portfolio  osobnych spódnic i topów po to, aby dać możliwość, podczas przymiarek, dowolnego ich dobierania, sprawdzenia, pokazania klientce, jak wygląda w różnych fasonach dołów i gór sukni.

Mamy więc do wyboru sute spódnice z tiulu, gdzie objętość uzyskujemy bez zastosowania falbaniastych halek ze sztywnymi, „znienawidzonymi” przez większość Pań, kołami/ drutami, poprzez specjalne udrapowanie kilku warstw delikatnego tiulu. Takie doły sukien, czy osobne spódnice są lekkie, poruszają się wokół sylwetki naturalnie, przepuszczają światło, co potęguje wrażenie delikatności i subtelności. Tiul jest bardzo wdzięcznym materiałem, pięknie się układa, daje możliwość zagrania kilkoma odcieniami kolorów poszczególnych warstw.

Suknia ślubna 2018 rokSuknia ślubna pokazana z tyłuSługa suknia ślubna

Inna propozycja, to spódnice z jedwabnych czy wiskozowych krep, z tafty, organzy czy szyfonu.

Różowa spódnica do ślubuSpódnica do ślubuBiała spódnica do ślubu

Kiedy krój spódnicy na to pozwala, w szwach bocznych umieszczamy kieszenie. Panny Młode są bardzo zadowolone z tego rozwiązania. Daje im to możliwość dyskretnego schowania chusteczki oraz dodatkowych póz podczas pozowania do zdjęć.

Spódnica z kieszeniami

W doborze rozwiązań na górę sukni służy kilka topów. Różnią się krojem, charakterem i użytą tkaniną. Nie muszą być traktowane jak gotowe propozycje, raczej jako inspiracja. Są topy z dekoltem w kształcie łódki i głębsze, z przodu lub na plecach, z różną długością rękawów, dopasowane do sylwetki lub proste czy rozkloszowane. Klientka może dowolnie wybrać tkaninę, rodzaj koronki, kolor.

Top z koronkąTop z rozcięciem na plecachTop do slubu

Wiele Pań zwraca się do nas z prośbą o wymyślenie dla nich czegoś, szala, pelerynki, etoli, aby mogły okryć się przed zimnem. Poniżej przedstawiamy dwie propozycje, stanowiące ciekawą i oryginalną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Pelerynka do ślubuCiepły top z długim rękawemTop z głębokim rozcięciem na plecach

Wszystkie modele z naszego portfolio są jedynie propozycjami. Można je traktować jako kolekcję sukien gotowych lub jako inspirację do indywidualnego projektu. Topy i spódnice można dowolnie zestawiać lub zamawiać osobno z wybranej przez siebie tkaniny. Wszystkie suknie są szyte na miarę i zawsze dopasujemy nasz projekt do Twoich oczekiwań – zadzwoń na numer 601 199 150 aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie w naszym studio.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz