Przejdź do treści

suknie ślubne 2018 koronkowe topy tiulowe spódnice

Suknie ślubne 2018


Z dumą prezentujemy kolekcję sukien ślubnych 2017 / 2018. Wszystkie modele z naszego portfolio są jedynie propozycjami. Można je traktować jako kolekcję sukien gotowych lub jako inspirację do indywidualnego projektu. Suknie powstały w oparciu o najwyższe standardy światowego wzornictwa oraz wieloletnie doświadczenie dyplomowanych krawcowych.

Koronkowe suknie ślubne

Koronkowe suknie ślubne upowszechniono w międzywojniu, ale do dziś są jednym z najczęściej wykorzystywanych trendów. Koronkową suknię ślubna miała Grace Kelly, top modelka Kate Moss, a także żona brytyjskiego następcy tronu Kate Middleton. Suknie ślubne wykonane z koronki prezentujemy w wersji z czarującym, wysadzanym kamieniami topem, a także w wersji romantycznej. Istnieje możliwość wykonania koronkowej sukni ślubnej z odkrytymi plecami i dowolnym dekoltem.

Jedwabne suknie ślubne

Jedwab to materiał pierwotnie wykorzystywany w starożytnych Chinach. W krajach europejskich jako element sukni ślubnych stosowany jest najprawdopodobniej od przełomu XIII i XIV wieku. Jedwabne suknie ślubne charakteryzuje lekkość, niekonwencjonalny blask, gładka struktura oraz bardzo duża odporność na zagniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe atuty jedwabiu to przepuszczalność powietrza. Suknie ślubne z jedwabiu szczególnie korzystnie wypadają na zdjęciach.

Koronkowe i jedwabne suknie ślubne, tak jak inne suknie z kolekcji 2017/2018 powstają w Warszawie, ale odwiedzają nas Klientki z całej Polski. Topy i spódnice można dowolnie zestawiać lub zamawiać osobno z wybranej przez siebie tkaniny. Wszystkie suknie są szyte na miarę i zawsze dopasujemy nasz projekt do Twoich oczekiwań – zadzwoń na numer 601 199 150, aby uzyskać więcej informacji.

ALANA wełniany drapowany top szary
ALANIS TIULOWA SPÓDNICA szara
top ALEXIA Z PIĘKNEJ KORONKI
niebieski komplet tiulowy AURA I AURORA
RÓŻOWA SPÓDNICA Z TOPEM Z KOKARDĄ
ŚLUBNY SWETEREK KOPERTOWY ANA
Spódnica ANONA z krepy
SUKNIA ADELLE
Tiulowa spódnica gładka
Top  AVA i spódnica AVELINA koronka 3d i tiul w kropeczki
TOP ARIA Z KORONKI WYCINANEJ LASEROWO
top z koronki 3d
TOP KORONKOWY z cekinami ALVA I SPÓDNICA AMILIA Z ORGANZY